Open NK Para-Atletiek

Definitieve deelnemerslijst

100m

Vrouw-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Cheyenne Bouthoorn T36 vrouw Nederlandse 15.96
Lisa Cornelissen T37 vrouw Nederlandse 16.41
Anke Sneyers T20 vrouw BELG 14.7
Fleur Schouten T42 vrouw Nederlands 19.03
Nienke Timmer T35 vrouw Nederlandse 16.44
Noëlle Roorda T47 vrouw Nederlandse 15.00
Cynthia Riel T20 vrouw Nederland 22.87
Gitte Haenen T42 vrouw Belg
Kiki Hendriks T43 vrouw Nederlands
Fleur Jong T43 vrouw Nederland 13.80
Joyce van Bavel T20 vrouw nederlandse 15.59
Floor Huijbregts T20 vrouw nederlandse 24.82
Mayra Smith T46 vrouw nederlandse 15.75
Pim Broos T37 vrouw NL
Vrouw-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Desiree Vranken T34 vrouw Nederlandse 19.07
Joyce Lefevre T34 vrouw Belg 20,23
Luna Jansen T33 vrouw Nederlandse
Cher Korver T54 vrouw Nederlandse
Nikita den Boer T54 vrouw Nederlandse 19.55
Amy Siemons T34 vrouw Nederlandse 18.82
Elise van Es T34 vrouw Nederlands
Man-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Pepijn de Groot T44 man Nederlands 12.72
Lars Curfs T38 man Nederland 14.07
Stefan Rabouw T20 man Nederlandse 11.99
Juan Bouw T37 man Nederlandse 17.31
Joël Jan de Jong T42 man Nederlandse 14,50
Ahmed Rafid Alksso T47 man Irak
Reinier Penninga T44 man Nederland
Ruben Persoons T37 man Belg 13,84
Jelmar Bos T37 man Nederland 11.85
Levi Vloet T44 man Nederland 12,27
Sebastiaan Schaalje T20 man Nederlands 13.34
Jeroen Teeuwen T42 man Nederland 14.6
Amin Boulakhras T20 man Nederland 12.90
Ronald Hertog T44 man Nederlands 11.46
Thom den Boer T36 man Nederlands
Ranki Oberoi T20 man Nederlander 11.00
Gert-Jan Schep T36 man Nederlands 13,27
Martijn Willemsen T20 man Nederland 15.10
Sander Graumans T20 man Nederland 16.36
Rob Struijs T20 man nederlandse 15,52
Nahum Buinsters T20 man nederlandse 14.31
Andre van de Velde T20 man nederlandse 14.64
Jasper van Schaik T20 man nederlandse 14,71
Youri Plooster T44 man Nederlands
Jeffrey Karikari T46 man Nederlands 12.77
Olivier Hendriks T43 man nederlandse 12,94
Man-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Raffaele Orru T54 man Nederland 16,13
Kenny van Weeghel T54 man Nederlands 14.01
Aran Spruijt T54 man Nederlandse
Peter Genyn T51 man BELG 20.70
Diego Parrondo Ojanguren T51 man Spaanse
Rogier Croes T54 man Nederlands
Werner Homan T52 man Nederlandse
Bart Pijs T34 man Nederlandse 17.28
Rens Van de Waterlaat T54 man Nederlands
Stefan Rusch T34 man Nederlandse 16,13

200m

Vrouw-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Cheyenne Bouthoorn T36 vrouw Nederlandse 34.79
Anke Sneyers T20 vrouw BELG 32.95
Marianne Verdonk T20 vrouw Nederlandse 27,31
Nienke Timmer T35 vrouw Nederlandse 34.82
Gitte Haenen T42 vrouw Belg
Fleur Jong T43 vrouw Nederland 28.54
Vrouw-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Desiree Vranken T34 vrouw Nederlandse 33.89
Joyce Lefevre T34 vrouw Belg 37,41
Luna Jansen T33 vrouw Nederlandse
Cher Korver T54 vrouw Nederlandse
Nikita den Boer T54 vrouw Nederlandse 35,18
Amy Siemons T34 vrouw Nederlandse 34.42
Elise van Es T34 vrouw Nederlands
Man-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Pepijn de Groot T44 man Nederlands 25.41
Stefan Rabouw T20 man Nederlandse 24,69
Juan Bouw T37 man Nederlandse
Ruben Persoons T37 man Belg 28,69
Jelmar Bos T37 man Nederland 24.87
Levi Vloet T44 man Nederland 25,35
Sebastiaan Schaalje T20 man nederlands 25.76
Amin Boulakhras T20 man Nederland 26.73
Thom den Boer T36 man Nederlands
Gert-Jan Schep T36 man Nederlands 27,67
Martijn Willemsen T20 man Nederland
Sven van den Hout T20 man Nederland 26.97
Rob Struijs T20 man nederlandse 32,42
Nahum Buinsters T20 man nederlandse 34.44
Andre van de Velde T20 man nederlandse 31.84
Ranki Oberoi T20 man Nederlandse 23.00
Bjórn Schouten T20 man nederland 25.23
Jeffrey Karikari T46 man Nederlands 25.95
Olivier Hendriks T43 man nederlandse
Man-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Kenny van Weeghel T54 man Nederlands 25.03
Aran Spruijt T54 man Nederlandse
Peter Genyn T51 man BELG 37.47
Diego Parrondo Ojanguren T51 man Spaanse
Rogier Croes T54 man Nederlands
Werner Homan T52 man Nederlandse
Stefan Groen T54 man Nederlandse 27.51
Rens Van de Waterlaat T54 man Nederlands
Stefan Rusch T34 man Nederlandse 28,70

Kogelstoten

Vrouw-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Cheyenne Bouthoorn T36 vrouw Nederlandse 7.22
Joyce de Wit T37 vrouw NL 7.01
Marianne Verdonk T20 vrouw Nederlandse 6,78
Cynthia Riel T20 vrouw Nederland 4.70
Femke Bongers T20 vrouw Nederland 5.37
Pim Broos T37 vrouw NL 4.85
Vrouw-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Liesbeth Moons T57 vrouw Belg 4,95
Luna Jansen T33 vrouw Nederlandse
Man-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Jaco de Harder T55 man Nederlands 5.75 AFGEMELD
Man-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Yunus Özden T20 man Nederlands 8.77
René De Bruijn T35 man Nl 6.86
Willem Noorduin T36 man Nederlands 10,31
Sander v.d. Nadort T20 man nederland 6.43
Albert van der Mee T12 man Ned 10.49

Speer

Vrouw-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Liesbeth Moons T57 vrouw Belg 10,17
Vrouw-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Lisa Cornelissen T37 vrouw Nederlandse 16.22
Joyce de Wit T37 vrouw NL 11.60
Cynthia Riel T20 vrouw Nederland 7.40
Lieke Sweep T20 vrouw Nederland 16.12
Minke Geraerts T12 vrouw Nederland 11.38
Joyce van Bavel T20 vrouw nederlandse 17.60
Floor Huijbregts T20 vrouw nederlandse 4.19
Pim Broos T37 vrouw NL 7.10
Man-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Jaco de Harder T55 man Nederlands 15.21 AFGEMELD
Man-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Sebastiaan Schaalje T20 man Nederlands 29.37
René De Bruijn T35 man Nl 15.27
Stan Dielemans T20 man Nederland 29.22
Take Zonneveld T40 man Nederlands 29,94
Robin den Broeder T20 man nederland 17.76
Bjórn Schouten T20 man nederland 33.77
Albert van der Mee T12 man Ned 34.13

Discuswerpen

Vrouw-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Liesbeth Moons T57 vrouw Belg 10,06
Vrouw-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Joyce de Wit T37 vrouw NL 17.79
Ingrid Van Kranen T11 vrouw Nl 26.31
Lara Baars T40 vrouw Nederlands 19.34
Pim Broos T37 vrouw NL 10.01
Man-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Jaco de Harder T55 man Nederlands 14.60 AFGEMELD
Man-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Yunus Özden T20 man Nederlands 21.26
Sebastiaan Schaalje T20 man Nederlands 16.74
René De Bruijn T35 man Nl 20.43
Stan Dielemans T20 man Nederland
Willem Noorduin T36 man Nederlands 29,26
Take Zonneveld T40 man Nederlands 22,53
Kamlesh Kalpoe T37 man Nederlands 22,88
Albert van der Mee T12 man Ned 33.48

400m

Vrouw-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Desiree Vranken T34 vrouw Nederlandse 64.11
Joyce Lefevre T34 vrouw Belg 1.11,76
Luna Jansen T33 vrouw Nederlandse
Cher Korver T54 vrouw Nederlandse
Nikita den Boer T54 vrouw Nederlandse 1:07.16
Elise van Es T34 vrouw Nederlands
Vrouw-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Marlene Van Gansewinkel T44 vrouw Nederlands AFGEMELD
Shirley Kerkhove T20 vrouw Nederland 63.63
Salima Rozema T20 vrouw Nederlands 1:06
Marianne Verdonk T20 vrouw Nederlandse 1.01,75
Femke Bongers T20 vrouw Nederland 1.26.99
Man-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Raffaele Orru T54 man Nederland 55,00
Kenny van Weeghel T54 man Nederlands 46.39
Aran Spruijt T54 man Nederlandse
Peter Genyn T51 man BELG 1.18.09
Diego Parrondo Ojanguren T51 man Spaanse
Rogier Croes T54 man Nederlands
Werner Homan T52 man Nederlandse
Bart Pijs T34 man Nederlandse 1:00.85
Stefan Groen T54 man Nederlandse 51.85
Rens Van de Waterlaat T54 man Nederlands
Man-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Pascal Munniks T13 man Nederland 1:09.01
Gert-Jan Schep T36 man Nederlands 60,77
Sander Graumans T20 man Nederland 1.14.20
Sven van den Hout T20 man Nederland 59.16
Robin den Broeder T20 man nederland 1.10.08
Bryan Hulst T20 man nederland 1.06.53
Sander v.d. Nadort T20 man nederland 1.08.05
Dennis Visscher T20 man nederland 58.61
Bjórn Schouten T20 man nederland 56.30
Olivier Hendriks T43 man nederlandse

Verspringen

Vrouw-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Marlene Van Gansewinkel T44 vrouw Nederlands 5,57
Lisa Cornelissen T37 vrouw Nederlandse 3.72
Anke Sneyers T20 vrouw BELG 3.80
Fleur Schouten T42 vrouw Nederlands 3.36
Salima Rozema T20 vrouw Nederlands 4.40
Iris Pruysen T44 vrouw Nederlandse 4,91
Noëlle Roorda T47 vrouw Nederlandse 3.80
Lieke Sweep T20 vrouw Nederland 3.48
Minke Geraerts T12 vrouw Nederland 2.55
Julie Lenssens T46 vrouw Belg 5.24
Floor Huijbregts T20 vrouw nederlandse 1.36
Mayra Smith T46 vrouw nederlandse 3,94
Man-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Lars Curfs T38 man Nederland 4.31
Stefan Rabouw T20 man Nederlandse 6,06
Joël Jan de Jong T42 man Nederlandse 3,82
Ahmed Rafid Alksso T47 man Irak
Ruben Persoons T37 man Belg 4,52
Sebastiaan Schaalje T20 man Nederlands 4.34
Amin Boulakhras T20 man Nederland 5.46
Ronald Hertog T44 man Nederlands 7,57
Ranki Oberoi T20 man Nederlander 6.96
Martijn Willemsen T20 man Nederland 3.98
Sander Graumans T20 man Nederland 3.35
Sven van den Hout T20 man Nederland 4.89
Bjórn Schouten T20 man nederland 5.98

1500m

Man-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Luuk van der Duim T44 man Nederlandse 9:30,18
Bjorn Nelen T44 man Belg
Bryan Hulst T20 man nederland 5.09.19
Sander v.d. Nadort T20 man nederland 5.07.41
Dennis Visscher T20 man nederland 4.57.47
Vrouw-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Femke Bongers T20 vrouw Nederland
Lieke Sweep T20 vrouw Nederland 7.34.18
Pim Broos T37 vrouw NL
Vrouw-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Nikita den Boer T54 vrouw Nederlandse

800m

Man-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Raffaele Orru T54 man Nederland 1.49,96
Kenny van Weeghel T54 man Nederlands 1:36.01
Aran Spruijt T54 man Nederlandse
Rogier Croes T54 man Nederlands
Bart Pijs T34 man Nederlandse 2:02.59
Rens Van de Waterlaat T54 man Nederlands
Man-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Pascal Munniks T13 man Nederland 2:41.07
Benjamin Leniere T20 man Belg 02.16.86
Rob Struijs T20 man nederlandse 2.45
Jasper van Schaik T20 man nederlandse 2.40
Robin den Broeder T20 man nederland 2.43.88
Bryan Hulst T20 man nederland 2.30.97
Dennis Visscher T20 man nederland 2.23.61
Vrouw-Seated
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Joyce Lefevre T34 vrouw Belg 2.43,36
Cher Korver T54 vrouw Nederlandse
Nikita den Boer T54 vrouw Nederlandse 2:13.05
Vrouw-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Shirley Kerkhove T20 vrouw Nederland 2.24.81
Minke Geraerts T12 vrouw Nederland 3.50.47
Mayra Smith T46 vrouw nederlandse 2:54,69
Pim Broos T37 vrouw NL

Hoogspringen

Man-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Jeroen Teeuwen T42 man Nederland 1.74
Dennis Visscher T20 man nederland 1.55
Vrouw-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Joyce van Bavel T20 vrouw nederlandse 1.26

Racerunners 100m

Vrouw-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Janna Heijboer T11 vrouw Nederlandse
Man-Standing
Naam Klasse (T/F) Geslacht Nationaliteit Prestatie*
Sebas de Bruijn T11 man Nederlands